GOOGLE ADS
REKLAM YÖNETİMİ

antalya web tasarım

PROFESYONEL GOOGLE ADS YÖNETİMİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Google ADS

Google Ads Yönetimi ve Danışmanlık Hizmeti ile doğru kitleye doğru şekilde reklam verilsin. Dönüşüm odaklı kurulan ve veriye dayalı bir şekilde yönetilen Google Ads kampanyaları ile bütçenizi en doğru şekilde kullanılsın ve daima pozitif ROI (yatırım getirisi) elde edin.

 

Google Ads yönetimi ve danışmanlığı hizmeti ile Google reklamlarınızda, aynı bütçeyle daha fazla verim alın. Veriye dayalı ve dönüşüm odaklı reklam kampanyaları ile dijital pazarlama çalışmalarınızı ölçümleyerek yapalım.

 

Google Ads Nedir?

Arama motoru pazar payının yaklaşık %80’ine sahip olan Google’da bir gün içerisinde neredeyse 4 milyar arama yapılıyor. Google bu büyük trafiği kullanarak, işletmelere web trafiklerini, satışlarını potansiyel kitlelerini ve dönüşüm oranlarını artırabilmeleri için büyük bir fırsat sunuyor. SEO ve SEM dijital pazarlamayı araştırmamış kişilerce sıklıkla karıştırılsa da SEM, yani arama motoru pazarlaması ile dakikalar içerisinde sonuç almak mümkün olurken SEO ise uzun vadeli bir plan olarak karşımıza çıkıyor. Google Ads, işletmelerin çeşitli reklam yöntemleriyle hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyor.

 

Google Ads Ne İşe Yarar?

Bir önceki paragrafta da belirttiğimiz gibi Google Ads işletmelerin ya da organizasyonların arama motoru pazarlaması yöntemiyle hedef kitlelerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. SEM SEO’ya oranla daha maliyetli olsa da özellikle internet üzerinden hizmet ya da ürün satışı yapmak isteyen kişiler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir pazarlama yöntemidir. Eğer SEM kampanyalarınızı Dijital Web Tasarım teslim ederseniz, daha düşük maliyetlerle çok daha yüksek dönüşüm oranlarına sahip olabilirsiniz.

 

Google Ads Reklam Türleri Nelerdir?

Arama Ağı Reklamları

 

Dijital Web Tasarım ürünlerinizi ve hizmetlerinizi inceledikten sonra size en uygun anahtar kelimeleri belirler ve böylece ürün ve hizmetlerinizi doğrudan alakalı bir kitleye tanıtır. Optimizasyon süreci sonrasında yüksek dönüşümlere düşük maliyetlerle ulaşırsınız.

 

Görüntülü Reklam Ağı

 

Görüntülü reklam ağı sayesinde ürünleriniz ve hizmetleriniz yüz binlerce farklı internet sitesinde sergilenebilir. Tabii Dijital Web Tasarım bu fırsatı kaçırmaz! Doğrudan hedef kitlenize yönelik veriler ile kurgulanmış reklam kampanyaları dönüşümlerinizi artırır.

 

Alışveriş Reklamları

 

Alışveriş reklamları, klasik reklamlara oranla daha karmaşık bir optimizasyon sürecine sahiptir. Alışveriş reklamlarında anahtar kelimeler yerine internet sitenizdeki ürün verileri kullanır. Gerekli optimizasyonlar Dijital Web Tasarım tarafından raporlanır.

 

Video Reklam Ağı

 

Bazen videolar bir ürünü ya da hizmeti tanıtmak için en iyi seçenek olabilir. Tabii hedef kitleyi ikna etmek için de! Dijital Web Tasarım, video reklamlarında da doğrudan verilere odaklanarak bu reklamlardan maksimum dönüşüm elde etmeyi amaçlar.

dijital medya google ads

Doğru Reklam Geri Dönüşü Fazla ve Ücreti Az Olandır

Robb Walters

dijital medya google ads